Saydılbam “Kafamızın Tadı Yok” isimli yeni bir akustik albüm yayınladı

by Tagras
0 comment

Yeni yıla hızlı bir başlangıç yaparak giren SaydılBam müzik grubu kendi   söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkılık “Kafamızın Tadı Yok” isimli yeni bir akustik albüm yayınladı.

     Davul-Gitar’da Ali Avcıoğlu,Vokal-Gitar’da Yavuz Magu’dan oluşan SaydılBam grubu 2016 yılında kurulmuştur.Kendi söz & bestelerini yapan grup bugüne kadar 6 albüm ve bir çok tekli çalışmasını dinleyicisine sunmuştur.

  •Albümler: ~Gider Ayak~(2016) ~Hiçbir Yerden Hiçbir Yere~(2018) ~Yanımızda Olur Musun~(2018) ~Toz Duman~(2019) ~Derin İçte~(2019-Single) ~Kafamızın Tadı Yok~(2020)

     1 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan “Kafamızın Tadı Yok” isimli 10 şarkılık albüm 2 akustik gitar ve bir vokal şeklinde akustik formatta kayıt edilmiştir.Grubun daha önceki çalışmalarında Ali Avcıoğlu’nu davulda duyan dinleyici bu kez onu bu albümde gitar çalarken dinleyecek.Şarkıların söz & besteleri SaydılBam’a ait olup aranje,kayıt,mix ve mastering çalışmaları Ali Avcıoğlu prodüktörlüğünde “SaydılBam Home Stüdyosu”nda yaklaşık 2 ay gibi bir sürede tamamlanmış ve dinleyici ile buluşmuştur.
      -SaydılBam’dan Mesaj:    Her ne kadar “Kafamızın Tadı Yok” desek de yaptığımız işi severek ve ona gönül vererek yaptığımızdan dolayı içimize sinen bir albüm oldu. Kendini rahatlıkla anlatabilen samimi, içten , hem bizden hem sizden meydana gelen bir albüm sürecini daha tamamladığımıza inanıyoruz.
Bir sonraki albümde tekrar görüşmek ümidiyle.Herkese keyifli dinlemeler..

~Albüm linki: https://open.spotify.com/album/3ytlOaBTgTe3WOYt9H3N9F?si=VKLt7LWnSYOyDeHpSdf4lQ
~Sosyal medya hesaplarımız:
Facebook:facebook.com/saydilbamofficial/
YouTube: www.youtube.com/saydılbam
Instagram: instagram.com/saydilbamofficial
Web sitesi: www.saydilbam.com

You may also like

Leave a Comment